IMG_0192Mam na imię Samanta i moją pasją od niepamiętnych lat jest nauczanie. Swoje zainteresowania mogłam rozwijać na studiach polonistycznych, dzięki czemu mam już uprawnienia do nauczania języka polskiego w szkole podstawowej. Obecnie poszerzam swą wiedzę na studiach dziennych uzupełniających, by w przyszłości  uczyć języka polskiego w szkole gimnazjalnej oraz ponadgimnazjalnej.

W związku z tym, że polonistyka mocniej rozpaliła we mnie miłość do edukacji, zaczęłam inaczej postrzegać otaczający mnie świat – jako źródło inspiracji na ciekawe zajęcia. Pomysły oczywiście nie mogły spokojnie usiedzieć w mojej głowie, dlatego od czterech lat spełniam się jako indywidualny nauczyciel – odkrywam przed młodymi ludźmi fascynujący świat kultury oraz języka polskiego, pomagam zrozumieć trudne treści i prowadzę dyskusje poszerzające horyzonty nie tylko moim uczniom.

 

Aby lepiej zrozumieć moich podopiecznych:

  • ukończyłam kurs „Zaburzenia w mówieniu, pisaniu i czytaniu”,
  • wciąż poszukuję wartościowych pozycji dotyczących trudności w uczeniu się
  • inspiruję się znakomitymi pedagogami,
  • szukam nowych rozwiązań i miejsc, w których mogłabym rozwijać warsztat nauczyciela.

Stworzyłam to miejsce, aby lepiej zrozumieć uczniów, rodziców oraz innych pedagogów, aby zwrócić uwagę społeczeństwa na fakt, że każda z tych jednostek ma ogromny wpływ na proces nauczania – uczenia się. Mam nadzieję, że przestrzeń ta będzie Wam służyć!